Zakończenie Ligi Firm

In Aktualności, Sport, Wydarzenia by Anna_Michnicka

Wielka radość!

Sezon piłkarski w Pińczowie zakończył się dla Fundacji „Złote Serce”
olbrzymim sukcesem.
Wszystko zaczęło się 05.10.2018r. wtedy odbył się mecz o Superpuchar
Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, w którym stoczyliśmy walkę z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie. Gra od samego początku była bardzo zacięta. Kibice, którzy przyszli oglądać ten pojedynek nie mogli narzekać na brak emocji i zawzięcia wśród zawodników, którzy walczyli o każdą piłkę. Oczywiste stało się oczywistym Fundacja Złote Serce została mistrzem wygrywając 2:1 zdobywając tym samym Superpuchar Następnie zaczął się sezon 7 Edycji Pińczowskiej Ligi Firm gdzie w meczowych rozgrywkach nie zabrakło emocji, mecze które rozegraliśmy doprowadziły nas do zwycięstwa Pucharu LF, a następnie zgarnęliśmy Mistrzostwo PLF.
Na zakończenie rozgrywek Organizatorzy zorganizowali dwa spotkania
pokazowe. W jednym z nich zmierzyli się Oldboye Reprezentacji Polski +35 z Oldboyami Nidy Pińczów +35, natomiast w drugim zagrały dwie drużyny z Kielc oraz Skarżyska K. składające się z zawodników niepełnosprawnych.
Chcielibyśmy bardzo podziękować Organizatorom – Łukasz Biały i Grzegorz
Toboła za to, że mogliśmy brać udział w tych halowych zmaganiach, które
dostarczyły nam wiele pozytywnych emocji.

Link do artykułu w Echo Dnia: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/fundacja-zlote-serce-najlepsza-w-pinczowskim-futsalu/ar/13954273