Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Pińczowie

In Aktualności, Uroczystości, Wydarzenia by Anna_MichnickaLeave a Comment

Wakacje już dobiegły końca i zabrzmiał pierwszy dzwonek. Uczniowie wypoczęci, opaleni, z
uśmiechami na twarzy i pełni zapału do pracy wrócili do murów naszej szkoły. Drugiego września, po dwumiesięcznej, wakacyjnej przerwie wszyscy spotkaliśmy się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2019/2020. Pan dyrektor Jacek Kapałka z radością powitał wszystkie dzieci, rodziców, opiekunów prawnych, dziadków. Przedstawił poszczególne klasy, wychowawców, pomoce nauczycieli a także terapeutów. Ze szczególną życzliwością zwrócił się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Wszystkim natomiast życzył wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

W tym roku szkolnym życzymy wszystkim naszym uczniom odkrywania nowych pasji i pielęgnowania tych już odkrytych, a pedagogom spokoju i zapału do pracy!

Galeria zdjęć

Leave a Comment