Wycieczka do Chorzowa

In Aktualności, Wycieczki by Anna_Michnicka

Dnia 11.06.2014 r. odbyła się wycieczka do Chorzowa wszystkich dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami z Fundacji „ZŁOTE SERCE” w Pińczowie. Pierwsza jej część składała się z wizyty w Wesołym Miasteczku. Chorzowski lunapark oferuje wiele fantastycznych atrakcji. Przy wejściu do lunaparku podzieliliśmy się na mniejsze grupy, każdy uczestnik wycieczki otrzymał karnet uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów na wszystkie karuzele znajdujące się w wesołym miasteczku. Po świetnej zabawie wszyscy uczestnicy udali się na smaczny obiad. Posileni udaliśmy się do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego znajdującego się również w Chorzowie. Mieliśmy tam możliwość obejrzenia takich zwierząt jak : białe nosorożce, żyrafy, tygrysy, lemury, strusie, kozy, lamy, małpy, niedźwiedzie brunatne, jezioro łabędzie, akwaria z różnymi gatunkami ryb i egzotaria z gadami, orły, sowy, kondory. Ten wyjątkowy dzień przyniósł wiele szczęścia wszystkim naszym wychowankom, spędzili fantastyczne chwile, przeżyli niezapomniane wrażenia, które na długo pozostaną w ich pamięci. Cała nasza wycieczka nie odbyła by się gdyby nie ofiarowana pomoc ze strony naszych sponsorów, którymi są: dyrektor PSB Bogusław Panhirsz, Mieczysław Sas, Mariusz Piątek, Anna Kisiela i Ryszard Liberek, Małgorzata i Roman Religa, Tadeusz Banaszewski i Zbigniew Baran.