Wyjazd na mecz Effectora Kielce

In Aktualności, Wycieczki by Anna_Michnicka

Dzień 4.02.2015r. zapewne długo pozostanie w pamięci naszych dzieciaków. A to za sprawą wyjazdu do Kielc na mecz siatkówki, gdzie rywalizowały ze sobą dwie drużyny Effector Kielce z Jastrzębskim Węglem. Mecz był bardzo emocjonujący, ale pomimo gorącego kibicowania naszej młodzieży, drużyna Effectora Kielce przegrała to spotkanie. Na koniec na ręce wychowanków oficjalnie wręczono  koszulkę i piłkę z autografami wszystkich zawodników z drużyny Effector Kielce, jak również zostały zrobione  pamiątkowe zdjęcia. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do McDonalda, aby uzupełnić spalone kalorie podczas tak ekscytującego meczu. A organizatorem tego całego pozytywnego „zamieszania”, był nauczyciel z naszego Ośrodka Grzegorz Stępień, za co bardzo mu dziękujemy.