Dzień Mamy w Przedszkolu 2015

In Aktualności, Uroczystości, Wydarzenia by Anna_Michnicka

Dnia 26 maja 2015 r. w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Mamy.

Z tej okazji dzieci przygotowały piękne występy dla swoich kochanych mam. Wszyscy przeżywali tą uroczystość już od samego rana. Wreszcie do przedszkola zaczęły schodzić się mamy naszych przedszkolaków. Poprzez  wiersze i piosenki dzieci starały się wyrazić swoją wdzięczność za trud wychowania, codzienną troskę i miłość, a ich wysiłek doceniony został brawami i uśmiechem ze strony zaproszonych, najważniejszych dla naszych serc Gości. Była wielka trema, trochę łez… – ale występ się udał! Mamy były zadowolone i wzruszone. Ściskały mocno swoje pociechy i dziękowały za drobne upominki. Po występie wszystkie mamy udały się na słodki poczęstunek. Dzień Matki jest dniem szczególnym dla każdego
z nas, dlatego był bardzo ważnym wydarzeniem w naszym przedszkolu. To było piękne, wyjątkowe i pełne wrażeń święto.