Walentynki 2017

In Aktualności, Imprezy, Wydarzenia by Anna_Michnicka

14 lutego uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego „Złote Serce” żyli atmosferą zabawy, tańców i walentynek.

Walentynki to dzień, w którym przekazujemy sobie dowody miłości, ale i sympatii.

Przez wiele dni uczniowie wraz z nauczycielami wykonywali kolorowe, papierowe kartki walentynkowe z życzeniami i wkładali je, do wykonanej specjalnie na ten cel, skrzynki walentynkowej. Dzieci chętnie brały udział w tańcach i zabawach ruchowych. Tańce w rytm muzycznych przebojów przeplatane były różnymi konkursami za które uczniowie otrzymywali nagrody w postaci słodkich podarunków.

Dużo emocji wzbudzało wręczanie pięknie wykonanych kartek walentynkowych. 14 lutego poczta działała bez zarzutu. Wszyscy otrzymali kolorowe kartki. Jedno malutkie serduszko, a szczęścia i radości było tak wiele.

Tegoroczne zabawy były bardzo udane. Dostarczyły uczniom wiele niezapomnianych wrażeń i przeżyć.Walentynki w Przedszkolu

Dnia 14 lutego 2017 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Zakochanych –  Walentynki. Po zapoznaniu dzieci z tradycją tego święta, odbył się bal walentynkowy, podczas którego w powietrzu fruwały kolorowe balony, a dzieci przy muzyce dawały upust swojej fantazji.  W tym dniu dzieci wzięły udział w różnych zabawach i konkursach związanych z walentynkami. Na koniec tego wspaniałego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę oraz pysznego lizaka w kształcie serca.

Ten dzień w naszym Przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych. Był to dzień miłych wrażeń. Wszystkim życzymy dużo miłości!