Otwarcie Punktu Przedszkolnego i Internatu SOSW oraz uroczyste poświęcenie budynku i sal

In Aktualności, Uroczystości, Wydarzenia by Anna_Michnicka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

8 września o godzinie 10.30 miało miejsce uroczyste poświęcenie i otwarcie Specjalnego Punktu Przedszkolnego i Internatu SOSW Fundacja „Złote Serce“ na ulicy Pałęki 26. Na początku Pan Dyrektor Jacek Kapałka serdecznie powitał wszystkich przybyłych gości, rodziców oraz dzieci.Jednym z najważniejszych momentów tejże uroczystości to poświęcenie budynku oraz krzyży przez Księdza Krzysztofa z Parafii Św. Jana Ewangelisty z Pińczowa.

Symbolicznego otwarcia poprzez przecięcie wstęgi dokonali: Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawawczego „Fundacja Złote Serce“ w Pińczowie Pan Jacek Kapałka, Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Pan Włodzimierz Badurak, Komendant Straży Pożarnej w Pińczowie Pan Karwat Grzegorz, Kierownik Wydziału Architektury i Budownictwa Dorota Zaręba, Wicestarosta Ryszard Barna i Tomasz Jagiełła z Departamentu Ochrony Zdrowia w Kielcach.

Swojego wzruszenia nie kryła Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Aneta Paproć, która w swoim przemówieniu dziękowała za wkład, wysiłek oraz ciężką pracę całej kadrze pracowników.

W tym uroczystym dniu nie zabrakło również atrakcji dla dzieci : karuzele, trampoliny, dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa oraz pyszny deser.

Ten radosny dzień zostanie na długi czas w naszej pamięci!