Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

In Aktualności, Uroczystości, Wydarzenia by Anna_Michnicka

Zakończenie Roku Szkolnego w Pińczowie

22 czerwca 2018 r. o godz. 9.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym „Złote Serce” na ulicy Batalionów Chłopskich w Pińczowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Na początku uroczystości został odśpiewany przez naszą uczennicę Agnieszkę Białą hymn Polski a następnie dyrektor placówki Jacek Kapałka podziękował wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom za rok sumiennej, ciężkiej pracy.

Uczniowie zostali nagrodzeni za osiągnięcia w nauce, w sporcie oraz za wzorowe i bardzo dobre zachowanie nagrodami w postaci książek, dyplomów i oklasków. Były też chwile wzruszenia spowodowane pożegnaniem uczniów kończących edukację w naszej szkole.

Podziękowania skierowane do dyrekcji, grona pedagogicznego i pracowników fundacji wyraziła również w imieniu rodziców i uczniów przewodnicząca Rady Rodziców – pani Aneta Paproć, pozostawiając w naszych sercach piękną i budującą sentencję:

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”. Na zakończenie nasz zespół muzyczny z wokalistą- Marcinem Skórą wykonał cover zespołu Dżem „Sen o Victorii”.

Po występie uczniowie z rodzicami i wychowawcami udali się do klas by tam otrzymać świadectwa i dyplomy zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

Drodzy uczniowie, życzymy Wam wakacji pełnych słońca, przepysznych lodów, niezapomnianych wrażeń z wypraw i podróży, zapadających w pamięć spotkań z przyjaciółmi. Cieszcie się każdą chwilą i dostrzegajcie uroki otaczającej Was rzeczywistości. Wdychajcie zapach lasu, morza i jezior, napawajcie się piaskiem słonecznych plaż. Życzymy, byście wrócili do nas cali, zdrowi i pięknie opaleni. Bawcie się dobrze!

Życzy Dyrekcja i grono pedagogiczne

Zakończenie roku w Umianowicach – nareszcie upragnione wakacje!

22 czerwca 2018 roku o godzinie 10.30 odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018 w Umianowicach.

Jeszcze tylko kilkanaście minut i już będą wakacje !!!

Po odśpiewaniu Narodowego Hymnu, głos zabrał Dyrektor szkoły, Pan Jacek Kapałka.

Powitał wszystkich zebranych kierując słowa podziękowania za trud i wysiłek włożony w proces nauczania i wychowania – nauczycielom, wszystkim pracownikom, rodzicom a przede wszystkim uczniom. W pięknych słowach podziękował całej społeczności szkoły za rok udanej współpracy w działaniach ukierunkowanych na dobro uczniów naszej placówki. Nie brakowało miłych słów, ciepłych gestów i wzruszeń…  Kolejnym bardzo ważnym punktem uroczystości było wyróżnienie uczniów osiągających sukcesy w nauce i zachowaniu, których postawa powinna być wzorem do naśladowania dla kolegów i koleżanek z ławy szkolnej. Świadectwa rozdane, nagrody wręczone, informacje o bezpiecznej letniej zabawie przypomniane: można rozpoczynać wakacje! 22 czerwca zakończył się kolejny rok szkolny w naszym Ośrodku.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły , aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego i bezpiecznego wypoczynku. Wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi. Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań.

Zakończenie Roku Szkolnego w Punkcie Przedszkolnym

Dnia 21 czerwca 2018 roku w Punkcie Przedszkolnym Fundacji ,,Złote Serce’’ w Pińczowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. W pierwszej kolejności zabrzmiał uroczyście odśpiewany Hymn Polski, po którym głos zabrał Pan dyrektor Jacek Kapałka. Pogratulował przedszkolakom czynnego udziału w życiu przedszkolnym i zabawach wręczając im dyplomy oraz nagrody. Na koniec uroczystości Pan Dyrektor pożegnał dzieci i ich rodziców oraz grono pedagogiczne życząc im miłych i spokojnych wakacji oraz bezpiecznego powrotu w nowym roku szkolnym.