Walentynki w Przedszkolu

In Aktualności, Imprezy by Anna_MichnickaLeave a Comment

Trzeba przyznać, że walentynki to bardzo sympatyczne święto, które dla naszych przedszkolaków jest pretekstem do świetnej zabawy. W tym roku zaczęliśmy jak zawsze od zabawy walentynkowej, polegającej na poszukiwaniu drugiej połówki serca wśród wielu wzorów czerwonych serc.

Właśnie 14 lutego pozwala wszystkim nieśmiałym (ale nie tylko) wyrazić swą sympatię i piękny uśmiech. Okazją ku temu w naszym przedszkolu był taniec z kolegami i koleżankami przy wesołych piosenkach dla najmłodszych.

Z walentynkami wiązała się także kolejna zabawa, mająca na celu ozdabianie pysznych ciasteczek lukrem i kolorowymi posypkami. Te walentynkowe słodkie upominki trafiły do adresatów, którymi byli oczywiście najbardziej ukochani rodzice. Prace były przepiękne, różnorodność techniki wykonania oraz oryginalność sprawiły, że trudno było wybrać najpiękniejsze ciasteczko walentynkowe.

Pod koniec zabawy przedszkolaki raczyły się słodkimi pączkami i cukierkami. Dzieci były bardzo szczęśliwe i wróciły do domu w doskonałych humorach.

Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć

Leave a Comment