Dzień Chłopaka 2020

In Aktualności, Imprezy, Wydarzenia by Anna_Michnicka

Dyskoteka w szkole w Umianowicach

30 września obchodziliśmy w naszej szkole szczególne święto, czyli Dzień Chłopaka. Dzień ten upłynął nam na wspólnej zabawie. Dziewczynki wraz ze swoimi wychowawczyniami obdarowały chłopców życzeniami i upominkami. Tego dnia odbyła się także dyskoteka, podczas której chłopcy brali udział w różnych konkurencjach m.in. musieli wykazać się znajomością akcesoriów kosmetycznych, rozpoznać marki samochodów, czy też wykazać się zręcznością i celnie rzucić do wyznaczonego miejsca. Dzień Chłopaka w naszej szkole upłynął wszystkim w miłej i radosnej atmosferze. Na twarzach wszystkich dzieci cały czas gościł uśmiech z przyjemnością będą wspominać te chwile.

Dzień Chłopaka w Punkcie Przedszkolnym

BĘDZIE Z TEGO NIEZŁA DRAKA.
PSOTY,TAŃCE I ZABAWA,
TO DOPIERO SUPER SPRAWA.
BO W PRZEDSZKOLU KAŻDY WIE,
ŻE GDY WRZESIEŃ KOŃCZY SIĘ,
OD MŁODSZEGO PO STARSZAKA,
WSZYSCY ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ CHŁOPAKA.
WIĘC KOLEDZY NASI MILI,
STO LAT DLA WAS DZIŚ ŻYCZYMY!!!

Dnia 30 września w naszym przedszkolu , odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. W tym dni nasi mali chłopcy dostali pełno upominków od swoich koleżanek, były to piosenki śpiewane na ich cześć, urocze uśmiechy, wspólne tańce, dyplomy, wesołe krawaty i słodkie przekąski. Jednak najciekawsze okazały się zabawy i konkursy, dzięki którym każdy czuł się wyjątkowo, a z buzi nie znikał uśmiech. Gdy zbliżał się czas zakończenia zabawy, kolorowe balony powędrowały do rąk każdego przedszkolaka, by przypominały o tym wspaniałym dniu. Myślę, że z utęsknieniem nasze małe przedszkolaki będą wyczekiwać kolejnego takiego dnia 🙂