Oświadczenie Dyrektora Ośrodka

In Aktualności, Wydarzenia by Anna_Michnicka

Oświadczenie Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Złote Serce” w Pińczowie

W związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych klas IV-VIII Szkoły Podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych, Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Złote Serce” w Pińczowie informuje, iż w związku z przyznanymi prerogatywami dyrektorom szkół specjalnych zdecydowałem o stacjonarnym prowadzeniem zajęć dla wszystkich uczniów szkół prowadzonych przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Złote Serce” w Pińczowie.

W dalszym ciągu obowiązują procedury i zarządzenia Dyrektora SOSW „ Złote Serce” w Pińczowie dotyczące pandemii.

Uzasadnienie

Dyrektor SOSW „Złote Serce” w Pińczowie podjął decyzję w oparciu o przeanalizowanie sytuacji epidemicznej we wszystkich placówkach prowadzonych przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Złote Serce” w Pińczowie. Brak uczniów i pracowników zakażonych wirusem COVID-19, którzy mogliby wpłynąć na zarażenie innych uczniów i pracowników, czy też osób postronnych.

Rodzice, którzy obawiają się zarażenia mogą pozostawić swoje dzieci w domach rodzinnych. W dniach 23-25 X wychowawcy klas skontaktują się z poszczególnymi opiekunami prawnymi naszych uczniów i przejdą na nauczanie zdalne.

W razie pojawienia się pandemii na terenie Ośrodka, Dyrektor SOSW „Złote Serce” podejmie adekwatne kroki do sytuacji epidemicznej w szkołach i internatach prowadzonych przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Złote Serce” w Pińczowie.

Oryginał podpisanego oświadczenia po KLIKNIĘCIU W LINK.