Dzień Chłopaka 2022

In Aktualności, Imprezy, Uroczystości by Anna_Michnicka

Warsztaty Terapii Zajęciowej

Dnia 30 września WTZ Złote Serce w Michałowie zorganizowało imprezę z okazji Dnia Chłopaka. We wspólnej zabawie tanecznej oprócz uczestników WTZ  udział wzięli również zaproszeni uczniowie klas PU z opiekunami p. Katarzyną Gnieździńska i p. Ewą Przeniosło. Wszyscy doskonale się bawili w rytm różnorodnej muzyki. Nie zabrakło też konkursów z nagrodami oraz poczęstunku. Przez całą imprezę wszystkim dopisywał dobry humor i pozytywny nastrój.

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Z okazji Dnia chłopaka
Wielu uśmiechów, a mało złości,
Jak najmniej smutków, dużo radości,
Długich wakacji i moc słodyczy
Tego Wam każda dziewczyna życzy.

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny i w życiu szkoły. Równie ważny jest więc Dzień Chłopaka obchodzony 30 września. W naszej szkole świętowanie dnia chłopaka na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. Z tej okazji w każdym oddziale naszego Ośrodka została zorganizowana dyskoteka. Oprócz słodkiego poczęstunku, wspólnych tańców, odbyło się dużo zabaw integracyjnych a także konkursów , w których mogli wykazać się nasi chłopcy.  Wśród starszych klas został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Bądź wariacik i załóż krawacik”, który wygrali uczniowie klasy IV-V SP L .

Dla wszystkich uczestników dyskotek był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Specjalny Punkt Przedszkolny

„W tym dniu szczególnie – września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto wasze, dzień prezentów, życzeń i innych przyjemności już nawet nie zliczę.”

30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Dzień Chłopaka – w tym dniu chłopcy musieli wykazać się (jak to na chłopców przystało) odwagą, sprawnością, sprytem i umiejętnością wspólnej zabawy .

Dzień chłopaka był doskonałą okazją do zintegrowania całej grupy przedszkolaków i spędzenia dnia pełnego wrażeń. Poza drobnymi upominkami, najprzyjemniejszą częścią stanowiły wspólne gry i zabawy. Święto spędziliśmy na sportowo oraz tanecznie.

Na chłopaków w tym dniu czekało wiele atrakcji i zadań do wykonania. Były konkursy, zabawy zręcznościowe oraz zabawy przy muzyce. Nie zabrakło słodkich upominków. Dzień upłynął nam na wspólnej, wspaniałej zabawie przy muzyce. We wszystkim oczywiście pomagały im dziewczynki, które na zakończenie obdarowały chłopców drobnymi upominkami i życzyły im wszystkiego najlepszego.