Św. Mikołaj w naszej szkole!

In Aktualności, Imprezy, Uroczystości, Wydarzenia by Anna_Michnicka

Do uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Złote Serce” także przybył dziś „prawdziwy” Święty. W tym dniu, pełnym blasku, magii i ciepła, odwiedziła nas wspaniała postać biskupa – św. Mikołaja wraz z towarzyszącą mu najlepszą ekipą czyli jego pomocnikami.

Św. Mikołaj spodziewał się, że cała społeczność szkolna z  niecierpliwością oczekiwała jego przybycia, dlatego dla wszystkich miał miłą niespodziankę. Rozdawał  prezenty, opowiadał o sobie, bawił się z dziećmi, ale przede wszystkim pobudził w nas fantazję, dzięki której odkryliśmy, jak wiele możemy ofiarować innym.

6 grudnia, każdy z nas – ten Mały, i ten Duży, odkrywa w sobie dziecko, bo z ogromną nadzieją czekamy, że Święty, choćby z niewielkim prezentem, zapuka do drzwi naszej szkoły czy naszego domu. A kolejne „Mikołajki” dopiero za rok…, a my już nie możemy się doczekać Święty Mikołaju! Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wizyty Mikołaja w naszej szkole.

Szkoła w Umianowicach

Szkoła w Pińczowie