Dzień Chłopaka 2019

In Aktualności, Imprezy by Anna_MichnickaLeave a Comment

Dnia 30 września w naszej szkole w Umianowicach świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci z klas młodszych i starszych. Z tej okazji zostało zorganizowanych wiele zabaw i konkursów, w których udział wzięli uczniowie. Podczas zabawy ogólnej została zorganizowana dyskoteka. Chłopcy otrzymali moc gorących życzeń, imprezę uświetniły konkursy z nagrodami. Podczas imprezy dziewczynki malowały najsympatyczniejszego chłopaka w szkole. Został nim Sebastian Pawlik. Nie zabrakło również słodkiej zabawy. Konkurencja polegała na najszybszym zjedzeniu budyniu. Oczywiście wygrała osoba, która jako pierwsza wykonała zadanie. Dla uczestników przygotowano nagrody, a dla wszystkich uczniów słodki poczęstunek. Przez całą imprezę dopisywał dobry humor, a na twarzach naszych uczniów nie zabrakło uśmiechów, wszyscy super się bawili przy muzyce dyskotekowej. Nie obyło się także bez pamiątkowych zdjęć. Na parkiecie królowały oczywiście najnowsze hity z list przebojów, a także trochę starszych, więc zabawa była przednia.
Aż żal było odchodzić…

Galeria zdjęć

Leave a Comment