Dzień Dziecka 2020

In Aktualności, Imprezy, Wydarzenia by Anna_Michnicka

Międzynarodowy Dzień Dziecka to ulubione święto najmłodszych obchodzone we wszystkich krajach na całym świecie. W naszym Ośrodku, pomimo pandemii koronawirusa, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, celebrowaliśmy to wyjątkowe wydarzenie. Tego dnia w szkole w Umianowicach odbyła się dyskoteka w plenerze połączona z grillem, zabawami i licznymi konkursami. Wszyscy pracownicy Fundacji starali się zapewnić swoim podopiecznym jak najwięcej atrakcji i przyjemności. Dzieciaki bawiły się w rytmie ulubionych przebojów oraz tańców integracyjnych, pałaszowały lody, łakocie i grillowane przekąski. Świętowanie w terenie było tak udane, ponieważ pogoda tego dnia dopisała szczególnie. Błękitne niebo, gorące słońce, śpiew ptaków, śmiech dzieci, uroczysty nastrój i wyśmienity humor-wszystko to sprawiło, że czas spędzony podczas garden party upłynął przyjemnie i bardzo szybko. Z niecierpliwością czekamy na kolejny Dzień Dziecka w naszej Fundacji.