#gaszynchallenge POMAGAMY ZOSI!

In Aktualności, Uroczystości, Wydarzenia by Anna_Michnicka

Charytatywna akcja pomocy #GASZYNCHALLENGE zatacza coraz większe kręgi. Można powiedzieć, że ogarnęła już cały kraj. Idea jest prosta, wystarczy wykonać 10 pompek lub przysiadów i przekazać symboliczną kwotę na szczytny cel.

Dziękujemy za nominację Samorządowemu Przedszkolu w Działoszycach. Oczywiście przyjęliśmy wyzwanie. Na wykonanie zadania mieliśmy 48h jednak po naszej wspólnej mobilizacji następnego dnia udało się wszystko wykonać. Dyrekcja, Prezes oraz nauczyciele i pracownicy Fundacji Złote Serce w Pińczowie pompowali dla Zosi z SMA o najdroższy lek świata- terapię genową, aby uratować życie małego Aniołka. Zadanie zostało wykonane. W imieniu Dyrekcji i Prezes Fundacji przekazujemy na konto małej Zosi 1000 zł. Życzymy rodzicom dużo wytrwałości , a Walecznej Zosi powrotu do zdrowia. Trzymamy za Ciebie kciuki.

Nominujemy:
Polskie Składy Budowlane w Wełczu
Zasadniczą Szkołę Zawodową w Pińczowie
Poradnię Psychologiczno Pedagogiczną w Pińczowie

POMÓŻMY ZOSI!
Klikając w TEN LINK dowiecie się Państwo jak pomóc Zosi w walce z SMA.