Dzień Nauczyciela 2016 w Powiecie Pińczowskim

In Aktualności, Uroczystości, Wydarzenia by Anna_Michnicka

Dnia 13 października 2016 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie odbyły się obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wyrazem uznania dla działalności Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Złote Serce” było zaproszenie przez Pana Starostę Powiatu Pińczowskiego Zbigniewa Kierkowskiego, Prezesa Fundacji Annę Michnicką, Dyrektora szkoły Jacka Kapałkę, nauczycieli i pracowników Fundacji. Podczas spotkania z Dyrektorami i nauczycielami szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Pińczowski zostały wręczone nagrody Prezesa oraz Dyrektora Fundacji. W gronie zaszczyconych znalazły się:, Agnieszka Kawiorska, Wioletta Dziadek, Katarzyna Gnieżdzinska, Ewelina Janoś, Maj Mirosław, Bartosiak Ewa, Dziura Joanna, Gieroń Joanna, Klamińska Dorota, Przeniosło Ewa, Wites Paulina, Duraczyńska – Baran Adelajda, Pawlikowska Anna, Ziębicka Milena, Mania Bożena, Grudzień Barbara, Marzec Józef.

Prezes Fundacji Anna Michnicka wraz z Dyrektorem Jackiem Kapałką serdecznie gratulowali nagrodzonym nauczycielom i pracownikom za sumienną i rzetelną pracę oraz zaangażowanie i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. Słowa uznania, usłyszeli również nagrodzeni od Pana Wicewojewody Andrzeja Bętkowskiego, Starosty Powiatu Pińczowskiego Zbigniewa Kierkowskiego i świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Kazimierza Mądzika.

Po uroczystym wręczeniu nagród Pani Kierownik Wydziału Spraw Społecznych Teresa Gładysz wszystkich zebranych zaprosiła na część artystyczną w wykonaniu młodzieży Liceum Ogólnokształcącego i poczęstunek.